WEER IN Biloxi
- Weersvoorspelling in Biloxi
- Klimaatmonitor in Biloxi
- Weeroverzicht in Biloxi
- Klimaat van Minsk Biloxi
Actueel weer in Biloxi
(voor de tijd 11:55, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Biloxi (Mississippi, Verenigde Staten):
| +19.0°C |
| Lucht temperatuur | +19.0°C |
| Dauwpunt | +15.8°C |
| Effectieve temperatuur | +20°C |
| Effectieve zon temperatuur | +20°C |
| Windrichting | North-East |
| Windsnelheid | 4.6 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 82% |
| Wolken | 10/10 |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1010.3 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1011.8 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Keesler Air Force Base (Mississippi, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 30.4167 lengtegraad -88.9167 hoogte 10 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







