WEER IN Bluefield
- Weersvoorspelling in Bluefield
- Klimaatmonitor in Bluefield
- Weeroverzicht in Bluefield
- Klimaat van Minsk Bluefield
Actueel weer in Bluefield
(voor de tijd 15:52, Mei, 12)
Huidige weersomstandigheden in Bluefield (West-Virginia, Verenigde Staten):
| +20.0°C | comfort |
| Lucht temperatuur | +20.0°C |
| Dauwpunt | +2.8°C |
| Effectieve temperatuur | +21°C |
| Effectieve zon temperatuur | +32°C |
| Windrichting | South-West |
| Windsnelheid | 3.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 32% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 919.2 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1018.7 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Mercer County Airport (West-Virginia, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 37.2958 lengtegraad -81.2078 hoogte 871 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







