WEER IN Bellingham
- Weersvoorspelling in Bellingham
- Klimaatmonitor in Bellingham
- Weeroverzicht in Bellingham
- Klimaat van Minsk Bellingham
Actueel weer in Bellingham
(voor de tijd 04:53, Mei, 13)
Huidige weersomstandigheden in Bellingham (Washington, Verenigde Staten):
| +12.2°C |
| Lucht temperatuur | +12.2°C |
| Dauwpunt | +10.6°C |
| Effectieve temperatuur | +11°C |
| Effectieve zon temperatuur | +11°C |
| Windrichting | South |
| Windsnelheid | 2.6 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 90% |
| Wolken | 10/8 Ac Ns |
| Atmosferisch fenomeen | lichte regen |
| Zichtbaarheid | 13 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1003.8 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1009.6 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -8 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Bellingham International Airport (Washington, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 48.7991 lengtegraad -122.5406 hoogte 45 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







