WEER IN Blair
- Weersvoorspelling in Blair
- Klimaatmonitor in Blair
- Weeroverzicht in Blair
- Klimaat van Minsk Blair
Actueel weer in Blair
(voor de tijd 03:15, April, 1)
Huidige weersomstandigheden in Blair (Nebraska, Verenigde Staten):
| +4.8°C |
| Lucht temperatuur | +4.8°C |
| Dauwpunt | -1.1°C |
| Effectieve temperatuur | +2°C |
| Effectieve zon temperatuur | +2°C |
| Windrichting | West |
| Windsnelheid | 2.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 66% |
| Wolken | 10/0 Ac |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 969.8 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Blair Municipal Airport (Nebraska, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 41.4148 lengtegraad -96.1090 hoogte 404 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







