WEER IN Batesville
- Weersvoorspelling in Batesville
- Klimaatmonitor in Batesville
- Weeroverzicht in Batesville
- Klimaat van Minsk Batesville
Actueel weer in Batesville
(voor de tijd 09:56, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Batesville (Arkansas, Verenigde Staten):
| +16.7°C |
| Lucht temperatuur | +16.7°C |
| Dauwpunt | +5.0°C |
| Effectieve temperatuur | +16°C |
| Effectieve zon temperatuur | +23°C |
| Windrichting | East |
| Windsnelheid | 4.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 46% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1002.4 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1019.2 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Batesville Regional Airport (Arkansas, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 35.7333 lengtegraad -91.6500 hoogte 141 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







