WEER IN Cedar Rapids
Actueel weer in Cedar Rapids
(voor de tijd 23:52, Mei, 11)
Huidige weersomstandigheden in Cedar Rapids (Iowa, Verenigde Staten):
| +13.3°C | warmte |
| Lucht temperatuur | +13.3°C |
| Dauwpunt | -1.7°C |
| Effectieve temperatuur | +12°C |
| Effectieve zon temperatuur | +12°C |
| Windrichting | South-East |
| Windsnelheid | 4.6 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 35% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 986.4 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1017.7 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation The Eastern Iowa Airport (Iowa, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 41.8833 lengtegraad -91.7167 hoogte 265 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







