WEER IN Hayden
- Weersvoorspelling in Hayden
- Klimaatmonitor in Hayden
- Weeroverzicht in Hayden
- Klimaat van Minsk Hayden
Actueel weer in Hayden
(voor de tijd 01:56, Mei, 13)
Huidige weersomstandigheden in Hayden (Idaho, Verenigde Staten):
| +17.8°C |
| Lucht temperatuur | +17.8°C |
| Dauwpunt | +5.0°C |
| Effectieve temperatuur | +17°C |
| Effectieve zon temperatuur | +17°C |
| Windrichting | North-East |
| Windsnelheid | 5.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 43% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 923.3 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1004.6 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -8 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Coeur d`Alene Air Terminal (Idaho, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 47.7667 lengtegraad -116.8167 hoogte 707 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







