WEER IN Clinton
- Weersvoorspelling in Clinton
- Klimaatmonitor in Clinton
- Weeroverzicht in Clinton
- Klimaat van Minsk Clinton
Actueel weer in Clinton
(voor de tijd 16:15, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Clinton (Noord-Carolina, Verenigde Staten):
| +18.5°C |
| Lucht temperatuur | +18.5°C |
| Dauwpunt | +10.7°C |
| Effectieve temperatuur | +19°C |
| Effectieve zon temperatuur | +29°C |
| Windrichting | |
| Windsnelheid | 0.0 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 60% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 11 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1008.2 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Sampson County Airport (Noord-Carolina, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 34.9756 lengtegraad -78.3647 hoogte 45 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







