WEER IN Fort Belvoir
- Weersvoorspelling in Fort Belvoir
- Klimaatmonitor in Fort Belvoir
- Weeroverzicht in Fort Belvoir
- Klimaat van Minsk Fort Belvoir
Actueel weer in Fort Belvoir
(voor de tijd 17:55, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Fort Belvoir (Virginia, Verenigde Staten):
| +19.2°C |
| Lucht temperatuur | +19.2°C |
| Dauwpunt | +0.7°C |
| Effectieve temperatuur | +20°C |
| Effectieve zon temperatuur | +22°C |
| Windrichting | South-East |
| Windsnelheid | 3.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 29% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1006.6 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1009.4 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Davison Army Airfield (Virginia, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 38.7167 lengtegraad -77.1833 hoogte 21 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







