WEER IN Danville
- Weersvoorspelling in Danville
- Klimaatmonitor in Danville
- Weeroverzicht in Danville
- Klimaat van Minsk Danville
Actueel weer in Danville
(voor de tijd 14:53, Mei, 12)
Huidige weersomstandigheden in Danville (Virginia, Verenigde Staten):
| +22.8°C | comfort |
| Lucht temperatuur | +22.8°C |
| Dauwpunt | +4.4°C |
| Effectieve temperatuur | +23°C |
| Effectieve zon temperatuur | +46°C |
| Windrichting | |
| Windsnelheid | m/s |
| Relatieve vochtigheid | 30% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1000.1 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1020.3 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Danville Regional Airport (Virginia, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 36.5728 lengtegraad -79.3361 hoogte 174 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







