WEER IN Dalton
- Weersvoorspelling in Dalton
- Klimaatmonitor in Dalton
- Weeroverzicht in Dalton
- Klimaat van Minsk Dalton
Actueel weer in Dalton
(voor de tijd 10:15, Mei, 12)
Huidige weersomstandigheden in Dalton (Georgië, Verenigde Staten):
| +20.1°C | comfort |
| Lucht temperatuur | +20.1°C |
| Dauwpunt | +9.2°C |
| Effectieve temperatuur | +21°C |
| Effectieve zon temperatuur | +21°C |
| Windrichting | South |
| Windsnelheid | 3.6 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 49% |
| Wolken | 10/10 |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 997.4 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Dalton Municipal Airport (Georgië, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 34.7217 lengtegraad -84.8692 hoogte 216 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







