WEER IN Kenansville
- Weersvoorspelling in Kenansville
- Klimaatmonitor in Kenansville
- Weeroverzicht in Kenansville
- Klimaat van Minsk Kenansville
Actueel weer in Kenansville
(voor de tijd 16:15, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Kenansville (Noord-Carolina, Verenigde Staten):
| +18.0°C |
| Lucht temperatuur | +18.0°C |
| Dauwpunt | +11.0°C |
| Effectieve temperatuur | +18°C |
| Effectieve zon temperatuur | +19°C |
| Windrichting | South-East |
| Windsnelheid | 3.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 64% |
| Wolken | 8/8 |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1008.2 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Duplin County Airport (Noord-Carolina, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 35.0000 lengtegraad -77.9817 hoogte 42 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







