WEER IN Mercury
- Weersvoorspelling in Mercury
- Klimaatmonitor in Mercury
- Weeroverzicht in Mercury
- Klimaat van Minsk Mercury
Actueel weer in Mercury
(voor de tijd 07:53, Mei, 13)
Huidige weersomstandigheden in Mercury (Nevada, Verenigde Staten):
| +28.9°C | heet |
| Lucht temperatuur | +28.9°C |
| Dauwpunt | -4.4°C |
| Effectieve temperatuur | +26°C |
| Effectieve zon temperatuur | +27°C |
| Windrichting | South-East |
| Windsnelheid | 7.7-10.3 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 11% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 901.3 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1009.1 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -8 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Desert Rock Airport (Nevada, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 36.6207 lengtegraad -116.0287 hoogte 987 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







