WEER IN Detroit Lakes
- Weersvoorspelling in Detroit Lakes
- Klimaatmonitor in Detroit Lakes
- Weeroverzicht in Detroit Lakes
- Klimaat van Minsk Detroit Lakes
Actueel weer in Detroit Lakes
(voor de tijd 15:15, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Detroit Lakes (Minnesota, Verenigde Staten):
| +11.2°C |
| Lucht temperatuur | +11.2°C |
| Dauwpunt | -5.2°C |
| Effectieve temperatuur | +11°C |
| Effectieve zon temperatuur | +14°C |
| Windrichting | |
| Windsnelheid | m/s |
| Relatieve vochtigheid | 31% |
| Wolken | 8/8 |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 967.9 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Detroit Lakes Airport-Wething Field (Minnesota, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 46.8333 lengtegraad -95.8833 hoogte 426 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







