WEER IN Madison
- Weersvoorspelling in Madison
- Klimaatmonitor in Madison
- Weeroverzicht in Madison
- Klimaat van Minsk Madison
Actueel weer in Madison
(voor de tijd 15:15, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Madison (Minnesota, Verenigde Staten):
| +10.0°C |
| Lucht temperatuur | +10.0°C |
| Dauwpunt | -6.0°C |
| Effectieve temperatuur | +9°C |
| Effectieve zon temperatuur | +15°C |
| Windrichting | North |
| Windsnelheid | 2.1-4.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 32% |
| Wolken | 5/5 |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 980.9 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Madison-Lac Qui Parle County Airport (Minnesota, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 44.9839 lengtegraad -96.1788 hoogte 328 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







