WEER IN Wellsville
- Weersvoorspelling in Wellsville
- Klimaatmonitor in Wellsville
- Weeroverzicht in Wellsville
- Klimaat van Minsk Wellsville
Actueel weer in Wellsville
(voor de tijd 19:56, Mei, 12)
Huidige weersomstandigheden in Wellsville (New York, Verenigde Staten):
| +12.2°C |
| Lucht temperatuur | +12.2°C |
| Dauwpunt | -1.7°C |
| Effectieve temperatuur | +11°C |
| Effectieve zon temperatuur | +11°C |
| Windrichting | North |
| Windsnelheid | 3.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 38% |
| Wolken | 10/0 Ac |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 941.9 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1018.3 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Wellsville Municipal Airport (New York, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 42.1075 lengtegraad -77.9844 hoogte 647 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







