WEER IN Elizabethtown
- Weersvoorspelling in Elizabethtown
- Klimaatmonitor in Elizabethtown
- Weeroverzicht in Elizabethtown
- Klimaat van Minsk Elizabethtown
Actueel weer in Elizabethtown
(voor de tijd 15:15, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Elizabethtown (Noord-Carolina, Verenigde Staten):
| +19.4°C | comfort |
| Lucht temperatuur | +19.4°C |
| Dauwpunt | +10.2°C |
| Effectieve temperatuur | +21°C |
| Effectieve zon temperatuur | +21°C |
| Windrichting | East |
| Windsnelheid | 1.5 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 55% |
| Wolken | 10/10 |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1008.4 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Curtis L Brown Jr. Field Airport (Noord-Carolina, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 34.6000 lengtegraad -78.5833 hoogte 40 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







