WEER IN Faribault
- Weersvoorspelling in Faribault
- Klimaatmonitor in Faribault
- Weeroverzicht in Faribault
- Klimaat van Minsk Faribault
Actueel weer in Faribault
(voor de tijd 15:15, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Faribault (Minnesota, Verenigde Staten):
| +11.0°C |
| Lucht temperatuur | +11.0°C |
| Dauwpunt | -7.0°C |
| Effectieve temperatuur | +9°C |
| Effectieve zon temperatuur | +12°C |
| Windrichting | North |
| Windsnelheid | 4.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 28% |
| Wolken | 8/0 Ac |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 980.5 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Faribault Municipal Airport (Minnesota, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 44.3298 lengtegraad -93.3119 hoogte 318 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







