WEER IN Kill Devil Hills
- Weersvoorspelling in Kill Devil Hills
- Klimaatmonitor in Kill Devil Hills
- Het actuele weer in Kill Devil Hills
- Weerarchief in Kill Devil Hills
- Weergeschiedenis in Kill Devil Hills
- Weeroverzicht in Kill Devil Hills
- Klimaat van Minsk Kill Devil Hills
Actueel weer in Kill Devil Hills
(voor de tijd 16:15, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Kill Devil Hills (Noord-Carolina, Verenigde Staten):
| +12.9°C |
| Lucht temperatuur | +12.9°C |
| Dauwpunt | +7.5°C |
| Effectieve temperatuur | +12°C |
| Effectieve zon temperatuur | +14°C |
| Windrichting | East |
| Windsnelheid | 3.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 70% |
| Wolken | 8/0 Ac |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1013.4 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation First Flight Airport (Noord-Carolina, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 36.0167 lengtegraad -75.6667 hoogte 4 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







