WEER IN Rutherfordton
- Weersvoorspelling in Rutherfordton
- Klimaatmonitor in Rutherfordton
- Weeroverzicht in Rutherfordton
- Klimaat van Minsk Rutherfordton
Actueel weer in Rutherfordton
(voor de tijd 14:15, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Rutherfordton (Noord-Carolina, Verenigde Staten):
| +18.0°C | risico op verkoudheid |
| Lucht temperatuur | +18.0°C |
| Dauwpunt | +5.0°C |
| Effectieve temperatuur | +18°C |
| Effectieve zon temperatuur | +34°C |
| Windrichting | South |
| Windsnelheid | 2.6 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 42% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 974.9 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Rutherford County-Marchman Field Airport (Noord-Carolina, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 35.4283 lengtegraad -81.9350 hoogte 329 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







