WEER IN Fort Worth
- Weersvoorspelling in Fort Worth
- Klimaatmonitor in Fort Worth
- Weeroverzicht in Fort Worth
- Klimaat van Minsk Fort Worth
Actueel weer in Fort Worth
(voor de tijd 16:53, April, 30)
Huidige weersomstandigheden in Fort Worth (Texas, Verenigde Staten):
| +16.7°C |
| Lucht temperatuur | +16.7°C |
| Dauwpunt | +12.2°C |
| Effectieve temperatuur | +16°C |
| Effectieve zon temperatuur | +16°C |
| Windrichting | East |
| Windsnelheid | 5.7 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 75% |
| Wolken | 10/10 |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 986.9 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1012.1 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Meacham International Airport (Texas, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 32.8253 lengtegraad -97.3642 hoogte 216 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







