WEER IN Fort Lewis
- Weersvoorspelling in Fort Lewis
- Klimaatmonitor in Fort Lewis
- Weeroverzicht in Fort Lewis
- Klimaat van Minsk Fort Lewis
Actueel weer in Fort Lewis
(voor de tijd 09:55, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Fort Lewis (Washington, Verenigde Staten):
| +17.5°C |
| Lucht temperatuur | +17.5°C |
| Dauwpunt | +9.9°C |
| Effectieve temperatuur | +17°C |
| Effectieve zon temperatuur | +21°C |
| Windrichting | South-West |
| Windsnelheid | 3.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 61% |
| Wolken | 8/0 Ac |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1004.5 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1015.8 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -8 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Gray Army Airfield (Washington, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 47.1167 lengtegraad -122.5500 hoogte 92 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







