WEER IN Huntington
- Weersvoorspelling in Huntington
- Klimaatmonitor in Huntington
- Weeroverzicht in Huntington
- Klimaat van Minsk Huntington
Actueel weer in Huntington
(voor de tijd 20:15, Mei, 11)
Huidige weersomstandigheden in Huntington (India, Verenigde Staten):
| +13.7°C |
| Lucht temperatuur | +13.7°C |
| Dauwpunt | +4.0°C |
| Effectieve temperatuur | +14°C |
| Effectieve zon temperatuur | +14°C |
| Windrichting | East |
| Windsnelheid | 1.5 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 52% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 991.6 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Huntington Municipal Airport (India, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 40.8529 lengtegraad -85.4571 hoogte 246 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







