WEER IN Mary Esther
- Weersvoorspelling in Mary Esther
- Klimaatmonitor in Mary Esther
- Weeroverzicht in Mary Esther
- Klimaat van Minsk Mary Esther
Actueel weer in Mary Esther
(voor de tijd 01:55, Mei, 13)
Huidige weersomstandigheden in Mary Esther (Florida, Verenigde Staten):
| +17.9°C |
| Lucht temperatuur | +17.9°C |
| Dauwpunt | +15.7°C |
| Effectieve temperatuur | +18°C |
| Effectieve zon temperatuur | +18°C |
| Windrichting | North-East |
| Windsnelheid | 3.6 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 87% |
| Wolken | 10/10 |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1013.1 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1014.4 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Hurlburt Field Airport (Florida, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 30.4167 lengtegraad -86.6833 hoogte 12 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







