WEER IN Winner
- Weersvoorspelling in Winner
- Klimaatmonitor in Winner
- Weeroverzicht in Winner
- Klimaat van Minsk Winner
Actueel weer in Winner
(voor de tijd 13:53, Mei, 12)
Huidige weersomstandigheden in Winner (Zuid-Dakota, Verenigde Staten):
| +23.3°C | comfort |
| Lucht temperatuur | +23.3°C |
| Dauwpunt | +1.1°C |
| Effectieve temperatuur | +22°C |
| Effectieve zon temperatuur | +24°C |
| Windrichting | North-West |
| Windsnelheid | 9.3-14.9 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 23% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 947.9 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1019.4 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Bob Wiley Field Airport (Zuid-Dakota, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 43.3906 lengtegraad -99.8425 hoogte 619 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







