WEER IN Jesup
- Weersvoorspelling in Jesup
- Klimaatmonitor in Jesup
- Weeroverzicht in Jesup
- Klimaat van Minsk Jesup
Actueel weer in Jesup
(voor de tijd 02:10, Mei, 13)
Huidige weersomstandigheden in Jesup (Georgië, Verenigde Staten):
| +15.0°C |
| Lucht temperatuur | +15.0°C |
| Dauwpunt | +14.0°C |
| Effectieve temperatuur | +15°C |
| Effectieve zon temperatuur | +15°C |
| Windrichting | |
| Windsnelheid | 0.0 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 94% |
| Wolken | 10/10 Ns |
| Atmosferisch fenomeen | lichte regen |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1013.6 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Jesup-Wayne County Airport (Georgië, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 31.5540 lengtegraad -81.8825 hoogte 33 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







