WEER IN Johnson City
- Weersvoorspelling in Johnson City
- Klimaatmonitor in Johnson City
- Weeroverzicht in Johnson City
- Klimaat van Minsk Johnson City
Actueel weer in Johnson City
(voor de tijd 22:35, Mei, 30)
Huidige weersomstandigheden in Johnson City (Kansas, Verenigde Staten):
| +8.0°C |
| Lucht temperatuur | +8.0°C |
| Dauwpunt | +7.0°C |
| Effectieve temperatuur | +5°C |
| Effectieve zon temperatuur | +5°C |
| Windrichting | North-West |
| Windsnelheid | 3.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 93% |
| Wolken | 10/10 St |
| Atmosferisch fenomeen | lichte motregen |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 904.7 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Stanton County Municipal Airport (Kansas, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 37.5782 lengtegraad -101.7304 hoogte 1013 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







