WEER IN Sallisaw
- Weersvoorspelling in Sallisaw
- Klimaatmonitor in Sallisaw
- Weeroverzicht in Sallisaw
- Klimaat van Minsk Sallisaw
Actueel weer in Sallisaw
(voor de tijd 10:15, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Sallisaw (Oklahoma, Verenigde Staten):
| +19.0°C | risico op verkoudheid |
| Lucht temperatuur | +19.0°C |
| Dauwpunt | +9.0°C |
| Effectieve temperatuur | +20°C |
| Effectieve zon temperatuur | +39°C |
| Windrichting | |
| Windsnelheid | 0.0-6.2 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 52% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 999.7 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Sallisaw Municipal Airport (Oklahoma, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 35.4400 lengtegraad -94.8000 hoogte 161 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







