WEER IN Lafayette
- Weersvoorspelling in Lafayette
- Klimaatmonitor in Lafayette
- Weeroverzicht in Lafayette
- Klimaat van Minsk Lafayette
Actueel weer in Lafayette
(voor de tijd 17:54, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Lafayette (India, Verenigde Staten):
| +10.0°C |
| Lucht temperatuur | +10.0°C |
| Dauwpunt | +0.6°C |
| Effectieve temperatuur | +8°C |
| Effectieve zon temperatuur | +11°C |
| Windrichting | North |
| Windsnelheid | 3.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 52% |
| Wolken | 5/0 Ac |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 994.6 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1016.7 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Purdue University Airport (India, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 40.4125 lengtegraad -86.9475 hoogte 184 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







