WEER IN Ludington
- Weersvoorspelling in Ludington
- Klimaatmonitor in Ludington
- Weeroverzicht in Ludington
- Klimaat van Minsk Ludington
Actueel weer in Ludington
(voor de tijd 18:15, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Ludington (Michigan, Verenigde Staten):
| +4.0°C |
| Lucht temperatuur | +4.0°C |
| Dauwpunt | -2.0°C |
| Effectieve temperatuur | 0 |
| Effectieve zon temperatuur | 0 |
| Windrichting | North |
| Windsnelheid | 4.6 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 65% |
| Wolken | 10/0 Ac |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 994.4 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Mason County Airport (Michigan, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 43.9667 lengtegraad -86.4000 hoogte 197 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







