WEER IN Long Beach
- Weersvoorspelling in Long Beach
- Klimaatmonitor in Long Beach
- Weeroverzicht in Long Beach
- Klimaat van Minsk Long Beach
Actueel weer in Long Beach
(voor de tijd 09:53, Mei, 13)
Huidige weersomstandigheden in Long Beach (Californië, Verenigde Staten):
| +21.1°C | comfort |
| Lucht temperatuur | +21.1°C |
| Dauwpunt | +10.6°C |
| Effectieve temperatuur | +23°C |
| Effectieve zon temperatuur | +27°C |
| Windrichting | South-West |
| Windsnelheid | 4.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 51% |
| Wolken | 5/5 |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1017.6 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1019.4 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -8 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Long Beach Airport (Californië, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 33.8117 lengtegraad -118.1464 hoogte 17 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







