WEER IN Challis
- Weersvoorspelling in Challis
- Klimaatmonitor in Challis
- Weeroverzicht in Challis
- Klimaat van Minsk Challis
Actueel weer in Challis
(voor de tijd 08:55, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Challis (Idaho, Verenigde Staten):
| +8.3°C |
| Lucht temperatuur | +8.3°C |
| Dauwpunt | -6.7°C |
| Effectieve temperatuur | +8°C |
| Effectieve zon temperatuur | +14°C |
| Windrichting | |
| Windsnelheid | m/s |
| Relatieve vochtigheid | 34% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 849.1 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1021.8 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -7 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Challis Airport (Idaho, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 44.5228 lengtegraad -114.2150 hoogte 1546 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







