WEER IN Lovelock
- Weersvoorspelling in Lovelock
- Klimaatmonitor in Lovelock
- Weeroverzicht in Lovelock
- Klimaat van Minsk Lovelock
Actueel weer in Lovelock
(voor de tijd 08:53, Mei, 13)
Huidige weersomstandigheden in Lovelock (Nevada, Verenigde Staten):
| +27.2°C | comfort |
| Lucht temperatuur | +27.2°C |
| Dauwpunt | -8.3°C |
| Effectieve temperatuur | +24°C |
| Effectieve zon temperatuur | +25°C |
| Windrichting | West |
| Windsnelheid | 8.2-11.3 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 9% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 879.1 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1009.5 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -8 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Derby Field Airport (Nevada, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 40.0684 lengtegraad -118.5702 hoogte 1189 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







