WEER IN La Crosse
- Weersvoorspelling in La Crosse
- Klimaatmonitor in La Crosse
- Weeroverzicht in La Crosse
- Klimaat van Minsk La Crosse
Actueel weer in La Crosse
(voor de tijd 00:53, Mei, 12)
Huidige weersomstandigheden in La Crosse (Wisconsin, Verenigde Staten):
| +12.2°C |
| Lucht temperatuur | +12.2°C |
| Dauwpunt | -1.1°C |
| Effectieve temperatuur | +9°C |
| Effectieve zon temperatuur | +9°C |
| Windrichting | South |
| Windsnelheid | 8.2 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 40% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 991.8 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1015.4 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation La Crosse Municipal Airport (Wisconsin, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 43.8794 lengtegraad -91.2567 hoogte 199 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







