WEER IN Midland
Actueel weer in Midland
(voor de tijd 22:53, Mei, 12)
Huidige weersomstandigheden in Midland (Texas, Verenigde Staten):
| +25.6°C | heet |
| Lucht temperatuur | +25.6°C |
| Dauwpunt | +8.9°C |
| Effectieve temperatuur | +26°C |
| Effectieve zon temperatuur | +26°C |
| Windrichting | South |
| Windsnelheid | 5.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 35% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 917.7 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1014.0 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Midland International Airport (Texas, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 31.9473 lengtegraad -102.1889 hoogte 874 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







