WEER IN Moberly
- Weersvoorspelling in Moberly
- Klimaatmonitor in Moberly
- Weeroverzicht in Moberly
- Klimaat van Minsk Moberly
Actueel weer in Moberly
(voor de tijd 02:35, Mei, 12)
Huidige weersomstandigheden in Moberly (Missouri, Verenigde Staten):
| +15.0°C |
| Lucht temperatuur | +15.0°C |
| Dauwpunt | +7.0°C |
| Effectieve temperatuur | +14°C |
| Effectieve zon temperatuur | +14°C |
| Windrichting | South-West |
| Windsnelheid | 3.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 59% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 987.6 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Omar N Bradley Airport (Missouri, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 39.4640 lengtegraad -92.4244 hoogte 263 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







