WEER IN Kansas City
Actueel weer in Kansas City
(voor de tijd 07:53, Mei, 12)
Huidige weersomstandigheden in Kansas City (Missouri, Verenigde Staten):
| +19.4°C | warmte |
| Lucht temperatuur | +19.4°C |
| Dauwpunt | +8.9°C |
| Effectieve temperatuur | +20°C |
| Effectieve zon temperatuur | +20°C |
| Windrichting | South-West |
| Windsnelheid | 8.2-11.3 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 51% |
| Wolken | 2/0 Ac |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 981.5 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1017.4 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Kansas City International Airport (Missouri, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 39.2972 lengtegraad -94.7306 hoogte 306 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







