WEER IN Bayville
- Weersvoorspelling in Bayville
- Klimaatmonitor in Bayville
- Weeroverzicht in Bayville
- Klimaat van Minsk Bayville
Actueel weer in Bayville
(voor de tijd 12:56, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Bayville (New Jersey, Verenigde Staten):
| +17.2°C | risico op verkoudheid |
| Lucht temperatuur | +17.2°C |
| Dauwpunt | +1.7°C |
| Effectieve temperatuur | +17°C |
| Effectieve zon temperatuur | +42°C |
| Windrichting | |
| Windsnelheid | m/s |
| Relatieve vochtigheid | 35% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1009.5 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1012.9 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Miller Air Park (New Jersey, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 39.9270 lengtegraad -74.2920 hoogte 25 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







