WEER IN McMinnville
Actueel weer in McMinnville
(voor de tijd 00:53, April, 1)
Huidige weersomstandigheden in McMinnville (, Verenigde Staten):
| +10.6°C | heel koud |
| Lucht temperatuur | +10.6°C |
| Dauwpunt | +7.8°C |
| Effectieve temperatuur | +9°C |
| Effectieve zon temperatuur | +9°C |
| Windrichting | West |
| Windsnelheid | 3.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 83% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1009.5 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1015.0 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -8 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation McMinnville Municipal Airport (, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 45.1947 lengtegraad -123.1339 hoogte 48 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







