WEER IN New Orleans
Actueel weer in New Orleans
(voor de tijd 11:05, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in New Orleans (Louisiana, Verenigde Staten):
| +20.6°C | comfort |
| Lucht temperatuur | +20.6°C |
| Dauwpunt | +18.3°C |
| Effectieve temperatuur | +24°C |
| Effectieve zon temperatuur | +24°C |
| Windrichting | North |
| Windsnelheid | 4.6-9.8 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 87% |
| Wolken | 10/10 |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1011.7 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation New Orleans International Airport (Louisiana, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 29.9928 lengtegraad -90.2508 hoogte 1 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







