WEER IN N Bar Ranch
- Weersvoorspelling in N Bar Ranch
- Klimaatmonitor in N Bar Ranch
- Weeroverzicht in N Bar Ranch
- Klimaat van Minsk N Bar Ranch
Actueel weer in N Bar Ranch
(voor de tijd 13:35, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in N Bar Ranch (Montana, Verenigde Staten):
| +19.0°C | risico op verkoudheid |
| Lucht temperatuur | +19.0°C |
| Dauwpunt | -8.0°C |
| Effectieve temperatuur | +19°C |
| Effectieve zon temperatuur | +40°C |
| Windrichting | |
| Windsnelheid | m/s |
| Relatieve vochtigheid | 15% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 865.5 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -7 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation N Bar Ranch Airport (Montana, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 46.8381 lengtegraad -108.9368 hoogte 1352 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







