WEER IN Omaha
Actueel weer in Omaha
(voor de tijd 05:52, Mei, 12)
Huidige weersomstandigheden in Omaha (Nebraska, Verenigde Staten):
| +18.3°C | warmte |
| Lucht temperatuur | +18.3°C |
| Dauwpunt | +5.6°C |
| Effectieve temperatuur | +18°C |
| Effectieve zon temperatuur | +18°C |
| Windrichting | South |
| Windsnelheid | 4.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 43% |
| Wolken | 8/0 Ac |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 979.4 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1014.1 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Eppley Airfield (Nebraska, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 41.3103 lengtegraad -95.8992 hoogte 299 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







