WEER IN Parsons
- Weersvoorspelling in Parsons
- Klimaatmonitor in Parsons
- Weeroverzicht in Parsons
- Klimaat van Minsk Parsons
Actueel weer in Parsons
(voor de tijd 02:52, April, 1)
Huidige weersomstandigheden in Parsons (Kansas, Verenigde Staten):
| +10.6°C |
| Lucht temperatuur | +10.6°C |
| Dauwpunt | +6.7°C |
| Effectieve temperatuur | +9°C |
| Effectieve zon temperatuur | +9°C |
| Windrichting | North-East |
| Windsnelheid | 2.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 77% |
| Wolken | 10/0 Ac |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 986.6 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1018.8 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Tri-City Airport (Kansas, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 37.3300 lengtegraad -95.5000 hoogte 274 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







