WEER IN Waco
- Weersvoorspelling in Waco
- Klimaatmonitor in Waco
- Weeroverzicht in Waco
- Klimaat van Minsk Waco
Actueel weer in Waco
(voor de tijd 01:56, Mei, 13)
Huidige weersomstandigheden in Waco (Texas, Verenigde Staten):
| +17.2°C |
| Lucht temperatuur | +17.2°C |
| Dauwpunt | +16.1°C |
| Effectieve temperatuur | +18°C |
| Effectieve zon temperatuur | +18°C |
| Windrichting | South-West |
| Windsnelheid | 1.5 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 93% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 996.4 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1017.4 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Mc Gregor Executive Airport (Texas, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 31.4833 lengtegraad -97.3167 hoogte 180 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







