WEER IN Rome
- Weersvoorspelling in Rome
- Klimaatmonitor in Rome
- Weeroverzicht in Rome
- Klimaat van Minsk Rome
Actueel weer in Rome
(voor de tijd 08:52, Mei, 13)
Huidige weersomstandigheden in Rome (, Verenigde Staten):
| +24.4°C | comfort |
| Lucht temperatuur | +24.4°C |
| Dauwpunt | -6.7°C |
| Effectieve temperatuur | +22°C |
| Effectieve zon temperatuur | +22°C |
| Windrichting | West |
| Windsnelheid | 10.8-16.5 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 12% |
| Wolken | ongespecifeerd |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | unspecified |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 871.1 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1005.8 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -7 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Rome State Airport (, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 42.5906 lengtegraad -117.8644 hoogte 1234 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







