WEER IN Sanford
- Weersvoorspelling in Sanford
- Klimaatmonitor in Sanford
- Weeroverzicht in Sanford
- Klimaat van Minsk Sanford
Actueel weer in Sanford
(voor de tijd 05:53, Mei, 13)
Huidige weersomstandigheden in Sanford (Florida, Verenigde Staten):
| +22.2°C | heel benauwd |
| Lucht temperatuur | +22.2°C |
| Dauwpunt | +21.1°C |
| Effectieve temperatuur | +29°C |
| Effectieve zon temperatuur | +29°C |
| Windrichting | |
| Windsnelheid | 0.0 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 93% |
| Wolken | 8/8 Ac Ns |
| Atmosferisch fenomeen | lichte regen |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1010.8 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1012.8 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Orlando-Sanford International Airport (Florida, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 28.7833 lengtegraad -81.2500 hoogte 17 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







