WEER IN Brunswick
- Weersvoorspelling in Brunswick
- Klimaatmonitor in Brunswick
- Weeroverzicht in Brunswick
- Klimaat van Minsk Brunswick
Actueel weer in Brunswick
(voor de tijd 03:35, April, 2)
Huidige weersomstandigheden in Brunswick (Georgië, Verenigde Staten):
| +19.0°C | comfort |
| Lucht temperatuur | +19.0°C |
| Dauwpunt | +19.0°C |
| Effectieve temperatuur | +21°C |
| Effectieve zon temperatuur | +21°C |
| Windrichting | East |
| Windsnelheid | 2.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 100% |
| Wolken | 2/2 Cb |
| Atmosferisch fenomeen | onweer |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1020.6 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Malcolm McKinnon Airport (Georgië, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 31.1517 lengtegraad -81.3914 hoogte 6 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







