WEER IN Statesville
- Weersvoorspelling in Statesville
- Klimaatmonitor in Statesville
- Weeroverzicht in Statesville
- Klimaat van Minsk Statesville
Actueel weer in Statesville
(voor de tijd 15:35, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Statesville (Noord-Carolina, Verenigde Staten):
| +19.5°C |
| Lucht temperatuur | +19.5°C |
| Dauwpunt | +5.8°C |
| Effectieve temperatuur | +20°C |
| Effectieve zon temperatuur | +29°C |
| Windrichting | South-East |
| Windsnelheid | 4.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 41% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 977.7 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Statesville Municipal Airport (Noord-Carolina, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 35.7653 lengtegraad -80.9567 hoogte 294 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







