WEER IN Teterboro
- Weersvoorspelling in Teterboro
- Klimaatmonitor in Teterboro
- Weeroverzicht in Teterboro
- Klimaat van Minsk Teterboro
Actueel weer in Teterboro
(voor de tijd 12:51, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Teterboro (New Jersey, Verenigde Staten):
| +16.1°C | risico op verkoudheid |
| Lucht temperatuur | +16.1°C |
| Dauwpunt | -0.6°C |
| Effectieve temperatuur | +16°C |
| Effectieve zon temperatuur | +32°C |
| Windrichting | West |
| Windsnelheid | 2.6 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 32% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1010.9 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1011.0 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Teterboro Airport (New Jersey, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 40.8589 lengtegraad -74.0567 hoogte 2 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







