WEER IN Tonopah
- Weersvoorspelling in Tonopah
- Klimaatmonitor in Tonopah
- Weeroverzicht in Tonopah
- Klimaat van Minsk Tonopah
Actueel weer in Tonopah
(voor de tijd 06:56, Mei, 13)
Huidige weersomstandigheden in Tonopah (Nevada, Verenigde Staten):
| +18.3°C |
| Lucht temperatuur | +18.3°C |
| Dauwpunt | -2.2°C |
| Effectieve temperatuur | +18°C |
| Effectieve zon temperatuur | +19°C |
| Windrichting | South-East |
| Windsnelheid | 3.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 25% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | unspecified |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 834.0 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1011.2 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -8 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Tonopah Airport (Nevada, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 38.0603 lengtegraad -117.0872 hoogte 1654 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







